Reliģiskā draudze un kopiena ŠamirDārgie draugi! 2015. gads tuvojas beigām. Biedrība "Šamir" un Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejs šo gadu ir aizvadījis ražīgi. Muzeju apmeklētāju skaits kopš atvēršanas sasniedzis vairāk kā 57 000, esam organizējuši izstādes, seminārus un koncertus, izdevuši grāmatas, parādījuši muzeja izstādes Brēmenē un Oslo un atvēruši skolu, kur tiek pasniegta  ...


Purims

Dārgie  draugi!  Ar  prieku  apsveicam  Jūs  priecīgajos  Purima  svētkos!  Bagātīgi  klāts  galds  ar  garšīgiem  ēdieniem  un  dzērieniem,  maskarāde,  jautras  dzīres,  "lehaim",  dziesmas  par  godu  Visaugstajam,  kas  izglāba  Savu  tautu,  -  tas  ir  Purims.

 

...


Hanuka studijā Perspektivart un Rīgas geto muzejā

Sveicām Hanuka! Svētku darbnīcas un svecīšu aizdedzināšana no Perspektivart studijas un Rīgas geto muzeja! Pierakstīšanās pa tālruni 29100825, adrese: Maskavas iela 14a (ieeja no Krasta un Turgeņeva ielas).

 

...


Ebreju Jaunais 5774. gads

4. septembra vakarā, līdz ar saulrietu, sāksies ebreju Jaunais 5774. gads. Tas nav kārtējais datums kalendārā. Mēs sagaidām Jauno gadu ar cerību, ka visas mūsu nepatikšanas, bēdas un nedienas pazudīs kā nebijušas, un ar Jauno gadu mēs varēsim skaitīt dienas, kurās nebūs vietas visam, kas nomāc mūsu dzīvi.

 


...


Ebreju kalendārs 5774–2013/2014

Šogad kalendāra noformējumā izmantoti mākslinieces Jekaterinas Beļajevas darbi „Rīga akvarelī”. Ebreju 5774. gada kalendārs tiek izdots latviešu, krievu un angļu valodā. Kalendārā atspoguļoti ebreju reliģiozie svētki un tradīcijas, vēsturiskie datumi, piemiņas dienas un Izraēlas valsts svētki, kuri apvieno visus pasaules ebrejus, kā arī Latvijas Republikas ...


Atpakaļ

|<  <<  1  2  3  4    >>  >|

© 2006-2007 "Shamir.lv" Ebreju reliģiska draudze